همراه اول را مي‌توان بهترين اپراتور موبايل کشور دانست که هميشه سعي در آن داشته که بهترين خدمات را ارائه دهد، اين اپراتور بارائه‌ي خدماتي پيشرو مثل سيم کارت‌هاي نسل چهارم و سوم و امکانات زياد ديگر توانسته کاربران خود را راضي نگه دارد. يکي از اين امکانات که بسيار کاربردي بوده و کاربري مشترکان همراه اول را بسيار ساده ساخته اپليکيشن "همراه من" است. اين اپليکيشن امکانات فراواني را در رابطه با  برخورداري از امکانات سيم کارت همراه اول و ديگر خدمات اين اپراتور در اختيار قرار مي‌دهد. 

به نقل از پايگاه خبري رندباز، اپليکيشن همراه من همراه اول با امکانات ويژه و به‌خصوص خود بهترين راه استفاده از خدمات همراه اول مي‌باشد. 

ويژگي‌ها و امکانات اپليکيشن همراه من

اگر اپليکيشن همراه من را نصب‌کرده باشيد، حتماً قابليت‌هاي فراوان آن را مشاهده کرده‌ايد.  بعضي از کاربردي‌ترين‌ها عبارتند از:

1- امکان مشاهده ميزان مصرف اينترنت در صفحه اصلي اپليکيشن

2- خريد بسته‌هاي اينترنتي متنوع از جمله فعال‌سازي اينترنت نوترينو و بسته‌هاي ترکيبي

3- امکان خريد شارژ و خريد بسته‌هاي اينترنتي

4- مشاهده ريز مکالمات به همراه ساعات مکالمه در طول شبانه‌روز

5- مشاهده ميزان اعتبار باقي‌مانده سيم‌ کارت

6- امکان انتقال اعتبار به شماره ديگر از طريق رمز دوم سيم‌ کارت

7- امکان برخورداري از تخفيف‌هاي متنوع

8- خارج کردن شماره همراه از ليست سياه همراه اول

9- امکان مشاهده شماره پوکه و پين سيم‌ کارت

10- پرداخت قبوض پايان دوره و ميان‌دوره براي سيم‌کارت‌هاي دائمي همراه اول

11- فعال‌سازي آواي انتظار

12- امکان فعال‌سازي حالت رومينگ

13 فعال‌کردن پيام‌گير صوتي

14- امکان مشاهده کدهاي دستوري مختلف

روش فعال‌کردن اپليکيشن همراه من چگونه است؟

براي فعال‌سازي همراه من در گوشي موبايل خود، ابتدا لازم است اين اپليکيشن را در گوشي خود دانلود و نصب کنيد. خوشبختانه اپليکيشن همراه من براي آيفون، اندرويد و حتي نسخه وب هم در دسترس است و شما با هر دستگاهي مي‌توانيد آن را نصب کنيد.

بعد از نصب برنامه بايد در اپليکيشن ثبت‌نام کنيد. ثبت‌نام آن هم به اين شکل است که  در قدم اول شماره سيم‌ کارت خود را به‌درستي وارد کرده و سپس منتظر دريافت پيامک کد احراز هويت مي‌شويد. بعد از اين‌که کد را در کادر مربوطه وارد کرديد، مي‌توانيد از تمامي امکانات اين اپليکيشن استفاده کنيد.

خبر خوب براي شما اين است که کساني که براي اولين‌بار در همراه من ثبت‌نام مي‌کنند، يک هديه اينترنت 1 گيگابايتي از طرف همراه اول دريافت مي‌کنند. در صورتي هم که در آن ثبت‌نام کرده باشيد، فقط کافي است شماره تلفن و رمز عبور خود را بنويسيد و وارد فضاي اپليکيشن شويد.

بخش‌هاي مختلف اپليکيشن همراه من

اپليکيشن همراه من شامل دو بخش مي‌شود که هر کدام کاربرد خاصي دارند. اين بخش‌ها شامل موارد زير مي‌شوند:

خدمات من

اين بخش شامل: موارد اينترنت نوترينو، آواي انتظار، بسته‌هاي ترکيبي، رديابي گوشي، طرح‌هاي تشويقي، کدهاي دستوري، پيامک‌هاي تبليغاتي، محدوديت مکالمه، قطع و وصل خط، پيام‌گير صوتي، خدمات مبتني بر محتوا و تاريخچه طرح‌ها شامل بخش خدمات من مي‌شوند.

صورت‌حساب من

اين بخش قسمت‌هاي مربوط به پرداخت قبوض و مشاهده کارکرد حساب مي‌شود. علاوه‌برآن، شامل موارد ديگري مثل هديه شتاب در پرداخت، افزايش بستانکاري، جيرينگ، انتقال اعتبار، مشاهده تاريخچه خريد سرويس، ريز مکالمات و تقسيط بدهي مي‌شود.

رمز دوم سيم‌ کارت چيست؟

براي استفاده از بعضي از امکانات اپليکيشن همراه من نياز است که رمز دوم سيم‌ کارت شما فعال باشد. فعال‌سازي آن هم آسان است و کافي است وارد اپليکيشن همراه من شده، آي آدمک را انتخاب کنيد و مراحل تعيين شده را انجام دهيد.

بعد از فعال‌سازي رمز دوم سيم‌ کارت همراه اول امکان استفاده از قابليت‌هاي متنوع ديگري در همراه من  براي شما ايجاد مي‌شود. ازجمله اين قابليت‌ها و امکانات موارد زير هستند:

ü    مشاهده پين کد و PUK

ü    امکان مشاهده کامل ريز مکالمات

ü    قطع و وصل کردن خط تلفن همراه

ü    مشاهده مشخصات کاربري

ü    مشاهده مشخصات مشترک

ü    انتقال اعتبار به سيم‌ کارت ديگر

در صورت فراموشي رمز عبور چه کنيم؟

براي ورود به اپليکيشن همراه اول لازم است که شماره همراه و رمز عبور خود را وارد کنيد. اما در بعضي از مواقع پيش مي‌آيد که افراد رمز عبور خود را فراموش مي‌کنند. در اين مواقع امکان بازيابي رمز عبور به‌راحتي وجود دارد.

بازيابي رمز عبور در اپليکيشن همراه من به اين شکل است که در قدم اول بايد گزينه «فراموشي رمز عبور» را انتخاب کنيد. بعد از آن از شما خواسته مي‌شود تا شماره همراه خود را در کادر مربوطه وارد کنيد. بعد از چند دقيقه کدي براي شما پيامک مي‌شود که بايد آن کد را وارد کنيد.

بعد از وارد کردن کد، بايد رمز عبور جديد خود را دو بار وارد کنيد. توجه کنيد که رمز عبوري که تعريف مي‌کنيد بايد شامل اعداد و حروف کوچک و بزرگ باشد که مورد قبول واقع شده و امنيت حساب شما را بيشتر کند. بعد از آن مي‌توانيد با رمز عبور جديد خود وارد برنامه شويد.

منبع: سايت خريد و فروش سيم کارت رندباز 

رندباز در mix :

https://mix.com/!oneQhgHd:%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%85%D9%86-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86-%7C-%D8%B1%D9%86%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B2

کاهش 20 برابري ثبت سفارش گوشي تلفن همراه در شهريور ماه

اپل به دنبال حذف حاشيه نمايشگرهاي آيفون

جريمه 10 ميليون يورويي اپل در ايتاليا

بدترين تلفنهاي هوشمند در دنيا

اپل حفظ امنيت اطلاعات کاربران را متحول ميکند

کارهايي که قبل از دورانداخت تلفن همراه لازم است انجام دهيم

معرفي اپليکيشن همراه من و کاربردهاي آن

اپليکيشن ,رمز ,مشاهده ,کنيد ,امکان ,اول ,همراه من ,اپليکيشن همراه ,رمز عبور ,بعد از ,همراه اول ,امکانات اپليکيشن همراه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زندگی فروش مواد غذايي طراحان برتر وبلاگ یه دختر که عاشق الکترونیک هست دانلود لند mofidfile مطالب اینترنتی آموزش بازاریابی اینترنتی مجله آموزشی برنامه نویسی برای بازار کار
دزدگ